Lista dyskusyjna wspólnoty Dom na skale.
https://groups.google.com/.../dom_na_skale
Diakonia modlitwy
https://groups.google.com/.../dns-modlitewna

Czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego - relacja

Kilka razy do roku nasza Wspólnota przeżywa Dzień Jedności. Wszystkie osoby formujące się w Domu Na Skale zaproszone są do obecności i wspólnej modlitwy za Wspólnotę.

W sobotę 22 maja zebraliśmy się w Leśnicy na Czuwaniu w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, aby wołać o nowe napełnienie się Duchem Świętym dla nas, naszej Wspólnoty w każdym aspekcie jej działania.

Świadectwo jednej z uczestniczek:
"Jechałam na czuwanie zmęczona i trochę zniechęcona, bo za mną dość trudny duchowo i psychicznie czas. W czasie spotkania doświadczyłam wielkiego pokoju, wolności w modlitwie i odnowienia sił. Na modlitwie wstawienniczej otrzymałam obietnicę, której się nie spodziewałam i po raz kolejny doświadczyłam jak BARDZO Bóg jest dobry, mimo moich wad i niedomagań.
Duch Święty prawdziwie odnawia Kościół kiedy razem wołamy. Odnawia i prowadzi tak jak On chce - a ja na nowo odkrywam, że chcę być częścią, uczestnikiem tej przygody. Cieszę się, że mogłam tam być razem z Wami, Bracia i Siostry."