Lista dyskusyjna wspólnoty Dom na skale.
https://groups.google.com/.../dom_na_skale
Diakonia modlitwy
https://groups.google.com/.../dns-modlitewna

Kurs Nowe Życie w Żernikach Wrocławskich - relacja

Nareszcie - po długiej przerwie w kursach, udało nam się zorganizować kurs Nowe Życie.

Odbywał się on w pierwszy weekend wakacji: 26-28 czerwca 2020 r. w Żernikach Wrocławskich w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa.  Tym razem uczestników było znacznie mniej niż zwykle (11 osób), ale na szczęście i tak prześcignęli ilościowo ekipę (10 osób) ? Mimo trudnego czasu i licznych restrykcji, Duch Święty pokazał nam kolejny raz, że On nie ma ograniczeń. Jezus działał i przychodził do każdego, aby zmieniać nasze serca i prowadzić nas do Ojca.

Poniżej kilka świadectw uczestników:

Uwierzyłam, że Pan Bóg kocha mnie miłością bezwarunkową, że nie muszę sobie na tę miłość zapracować. Jezus mnie kocha z całym moim bagażem doświadczeń i ciężarem moich grzechów. Stworzył mnie po to, aby mnie kochać!
Ela, 34 lata

W trakcie kursu zawierzyłem troskę o jutro (życie codzienne, praca, dom, ale też ewangelizacja przez naszą wspólnotę) całkowicie Jemu. To są sprawy należące do Niego. Też słowo, jakie usłyszałem w czasie modlitwy o wylanie Ducha Świętego (i modlitwy wstawienniczej) pokazuje, jak spójny jest Bóg w swoich zamiarach względem mnie..
Bartek, 48 lat

Na kursie doświadczyłem obecności Boga żywego oraz świadomości tego, że jestem dzieckiem Boga ze wszystkim tym, co posiadam – z moimi zaletami (ale także słabościami), umiejętnościami.
Anonim

Doświadczyłam większej bliskości Boga i zrozumiałam, że Bóg jest najważniejszy w życiu moim i mojej rodziny, bo wiem, że On nas kocha bardzo, mimo tego jacy jesteśmy. Poznaliśmy wspaniałych ludzi. Poczułam ich bliskość.
Maria, 63 lata