Lista dyskusyjna wspólnoty Dom na skale.
https://groups.google.com/.../dom_na_skale
Diakonia modlitwy
https://groups.google.com/.../dns-modlitewna

Nowe Życie - luty 2014

Uczestnicy kursu

W dniach 7-9 lutego 2014 roku na terenie Gimnazjum Salezjańskiego w Lubinie odbył się kurs "Nowe Życie" prowadzony przez nasze SNE śś. Piotra i Pawła. Był to czas radości, czas poznawania Boga, który jest blisko i który chce być obecny w naszym życiu, czas spotkania ze Zmartwychwstałym :)

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj świadectwa!

Jeżeli człowiek nie będzie bał się otworzyć w całości, kurs ten zmieni podejście do wiary i pozwala dotknąć prawdziwej Miłości Bożej. Tak właśnie było w moim przypadku. Czas cudów i zmian w życiu. Szczerze polecam każdemu, kto chce pogłębić swoją wiarę.

Jakub, 26 lat

 

Kurs ewangelizacyjny zbliżył mnie bardzo do Pana Boga. To nie ludzie byli źródłem łaski Bożej. Napełnił mnie Bóg pokojem, wlał odwagę do działania. Pan Bóg powalił wieżę, którą zbudowałem do tej pory.. Ogołocił mnie z moich planów. Zaufałem Mu, a On po prostu zadziałał. Mimo iż byłem bardzo krytycznie nastawiony do Kursu - zdecydowałem się na Kurs i nie żałuję, bo Bóg i tak zrobił we mnie to, czego chciał dokonać. Dziękuję mu za to!

Dariusz, 44 lata

 

Uczestnictwo w kursie ukazał mi inne spojrzenie na Boga Ojca. Dotychczas Boga Ojca postrzegałem, jako tego srogiego i bardzo wymagającego. Teraz wiem, że to mój ukochany ...

Tatuś!

Jakie to szczęście mieć taką rodzinę:

Bóg – Tatuś

Mama – Maryja

Brat – Jezus Chrystus – Pan mój i Król mój.

Zbyszek, 50 lat